Kruhový tréning

CENNÍK

Väčšina žien sa zvyčajne sťažuje, že nemá čas cvičiť. Tridsaťminútový kruhový tréning pre ženy prináša ideálne a funkčné riešenie.

 

Jedná sa o komplexný cvičebný program, ktorý zahŕňa prvky kardiovaskulárneho a silového cvičenia zároveň. Posilňuje svaly, spevňuje telo, zrýchľuje metabolizmus, spaľuje tuky a pomáha znižovať váhu. Počas pol hodiny sa v kruhu presúvate z jedného miesta na druhé a to v pravidelnom intervale trištvrte minúty. Vaše cvičenie začína vo chvíli, keď prídete. Nastúpite na akékoľvek voľné stanovište a presúvate sa v kruhu rovnakým smerom ako ostatné cvičiace. Môžete prísť kedykoľvek aj bez objednania.

Počas 30-tich minút rovnomerne precvičíte všetky svalové skupiny. Polhodinka je čas, ktorý si aj veľmi zaneprázdnená žena môže dovoliť trikrát týždenne investovať do svojho zdravia a krásy.

Zaregistrujte sa na našej webovej stránke. My Vás skontaktujeme a dohodneme sa na termíne skúšobného tréningu. Počas Vašej prvej návštevy Vám naša skúsená trénerka všetko podrobne ukáže a zodpovie všetky Vaše otázky. Prvý tréning je úplne zadarmo.

Jednorazové vstupy

Jedorazový vstup 6 €
Študent 3 €

 

Individuálne cvičenie /30 min./

PLATÍ AJ PRE ONLINE CVIČENIE S VÁHOU VLASTNÉHO TELA

Individuálny tréning 1 vstup 10 €
Individuálny tréning 10 vstupov 95 €

 

Ceny cvičebných plánov

/M=mesiac, T=týždeň/

12M 289 €
12M + 1T /členka/ 289 €
6M 169 €
6M + 1T /členka/ 169 €
3M 99 €
3M + 1T /členka/ 99 €
1M 45 €
10 vstupová 49 €